718 жители на Община Роман се включиха в Националната кампания „Да изчистим България заедно-2017“, която се проведе на 16 септември /събота/.

В инициативата се включиха представители на Общинската администрация, кметствата и училищата от община Роман:

ДГ „Зора“, СУ „Васил Левски“, НУ „П.Р.Славейков“, КСУДС, КСУДУ, „СБДПЛББ“ ЕООД, както и много доброволци.

Кметът Валери Ролански, също се включи в почистването на района от Автогара – Роман до жп Гарата.
Събраните 17 тона отпадъци, бяха извозени от специализираната техника на Община Роман.

About the author